Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
“No Time To Die” tashmë në Cineplexx, ja arsyet se pse nuk duhet humbur!
@ the Movies • 15:41 09/10/2021
Të ftuar në këtë episod të "At The Movies" me Arta Sinamatin dhe Edi Hallaçin, ishin Eri Mane dhe Klemi Sinakoli për të diskutuar mbi filmin e fundit të agjentit 007, "No Time To Die". Ata kanë folur më detajisht mbi këtë film dhe arsyet pse duhet ta shohim. Eri Mane Klemi Sinakoli Arta Sinamati Edi Hallaçi Dj Wizii
“House of Gucci”, profesori i Kriminologjisë, Ervin Karamuço zbardh historinë e vrasjes së famshme!
@ the Movies 10:33 01/12/2021
“At The Movies” ju njeh me premierat e fundit të Cineplexx që nuk duhet t’i humbisni!
@ the Movies 10:11 01/12/2021
Eno Popi zbulon eksperiencën e tij me emisionin e mëngjesit!
@ the Movies 18:06 20/11/2021
Për çfarë flet seriali “The Morning Show”?! Si funksionon një emision mëngjesi?!
@ the Movies 17:41 20/11/2021
Drejtuesit e programeve të mëngjesit në televizion zbulojnë si e nisin ditën e tyre!
@ the Movies 17:17 20/11/2021
Jeni kuriozë të mësoni mbi filmin më të ri që po shfaqet në Cineplexx?!!
@ the Movies 17:13 20/11/2021
Jeni njohur me premierat e filmave që po transmetohen në Cineplexx?! Ja se cilat janë ato…
@ the Movies 15:49 13/11/2021