Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Nostalgjikët e ‘të mirave’ të Enverit!
Dilema Sociale • 21:49 19/03/2021
Teksa jemi në prag të zgjedhjeve të 25 prillit, partitë politike po mbajnë fushatat elektorale qoftë nëpër takime e qoftë online. Pavarësisht sesa kanë ndryshuar kohët dhe sot jemi në demokraci, shumë persona kthehen pas në kohë për të kujtuar 'të mirat' e Enverit ashtu siç tha edhe inxhinierja Luljeta Bozo pak ditë më parë. Për të folur rreth kësaj teme në studio me Eno Popin ishte i ftuar Denis Dyrnjaja dhe nga ana tjetër në linjë telefonike sociologu, Fatos Tarifa.
Edi Manushi rrëfen si ishte të punoje me Edi Ramën!
Dilema Sociale, Lajmet e fundit 16:11 24/05/2021
Ipeshkvi Dom Gjergj Meta: “Koncepti im për bamirësinë është ndryshe nga ai i Elvis Naçit”
Dilema Sociale 15:31 21/05/2021
Flutura Açka zbulon arsyen e fshirjes së saj nga fotoja me Kadaren!
Dilema Sociale 15:15 17/05/2021
Marsela Çibukaj zbulon arsyen pse u eliminua nga “The Voice of Italy”…
Dilema Sociale 14:07 15/05/2021
Zana Guxholli: “Ishte e qëllimshme nga ana e qeverisë ky sistem taksimi!”
Dilema Sociale 17:49 10/05/2021
“Ja pse do të penalizohen njerëzit nga taksimi i dypunësimit”, flet gazetarja Ornela Liperi
Dilema Sociale 15:25 10/05/2021
Enio Civici: “Nuk është momenti për ta aplikuar sistemin e taksimit të dypunësimit në Shqipëri”
Dilema Sociale 15:24 10/05/2021