Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Gossip Showbiz

Nuk dimë ç’të themi! Arjoni dhe Serena në një moment +18 dhe bëhen viralë…

Arjon Luli është ish-konkurrenti i “Për’puthen” i cili trazoi të gjithë situatën brenda në emision me incidentin e ndodhur me Ana Lleshin, ku ai publikoi një foto të tyre teksa shiheshin të shtrirë në krevat.

Situatat e tilla me femrat kanë vijuar me Arjonin dhe pas largimit të tij nga programi i dashurisë, ku jashtë tij ka njohur dhe të dashurën aktuale, Serena Sula. Çifti është një ndër më të komentuarit të momentit pasi janë shumë të hapur me publikun dhe postojnë pothuajse çdo gjë nga jeta e tyre, përfshirë momente intime.
Së fundmi po qarkullojnë foto të marra nga një video e publikuar nga ata vetë ku shfaqen në makinë dhe Serena është e veshur me të brendshme duke bërë ‘twerk’ dhe Arjoni duke e mbuluar me para.

Një gjest i tillë mund të jetë burim aksidenti nga shpërqëndrimi i momentit si dhe një shembull jo i mirë për të rinjtë që ndjekin këto personazhe.
Por mbi të tjera ju mbetet ju për të gjykuar këtë veprim të çiftit.

Rikujtojmë gjithashtu se çifti ka paralajmëruar një film pornografik.