Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Showbiz

Nuk dinë të ndalen! Kourtney Kardashian dhe Travis Barker e shfaqin kudo dashurinë e tyre!

Ylli i “Keeping Up With The Kardashian” Kourtney Kardashian, duket se po i shijon shumë pushimet me Travis Barker dhe familjen e tij. Këtë të martë, Kourtney postoi në profilin e saj në Instagram, një fotografi e cila ndan një puthje romantike me të fejuarin Travis Barker, ndërsa dyshja ndodhen në një ‘jakuzzi’. Çifit po shijojnë pushimet e tyre në Palm Springs. Në mbishkrimin e kësaj fotografie ajo shkruan:

Jeta me ty!

Kardashian shfaqi fizikun e saj të tonifikuar dhe kishte zgjedhur të vishte bikini ngjyrë lejla nga bashkëpunimi i markës së motrës së saj Kim Kardashian, “SKIMS X Fendi”. Në këtë fotografi të ndarë me ndjekësit e saj në Instagram, Kourtney mund të shihet e ulur anash ‘jakuzzi-t’, ndërsa Barker ka vendosur duart rreth belit të saj dhe së bashku ndajnë një puthje romantike.

Çifti duket se janë shumë të lumtur me njëri-tjetrin dhe po shijojnë çdo moment së bashku. Ata u fejuan në muajin tetor pas më pak se një viti lidhje, në një plazh në Montecito të Kalifornisë. Kourtney gjithashtu ndau një karusel fotosh të saj duke pozuar e vetme në ‘jakuzzi’ me perëndimin e mrekullueshëm të Kalifornisë si sfondin e saj. Kourtney dhe Travis iu bashkua në këtë udhëtim vajza e saj 9-vjeçare Penelope.

 

Në dukje mungonin dy djemtë e Kourtney, Mason 11 vjeç, dhe Reign 6 vjeç, si dhe fëmijët e Barker, Alabama, Atiana De La Hoya dhe Landon.

Rikujtojmë se, së fundmi ylli i njohur i “Keeping Up With the Kardashian” Kourtney Kardashian, është veshur njësoj me vajzat bukuroshe të Travis Baker. Kourtney dhe bateristi i ‘Blink-182’ njoftuan fejesën e tyre muajin e kaluar. E pas kësaj ngjarjeje të bukur tashmë ata kanë filluar të udhëtojnë së bashku edhe fëmijët e tyre.