Fashion

Nuk dini çfarë të vishni këtë sezon?! Mos u shqetësoni, ne ju prezantojmë me tendencat e reja të veshjeve!

Me ditët që tani po bëhen më të gjata dhe padyshim më të ngrohta, më në fund ne jemi në gjendje të kthejmë vëmendjen tek tendencat e modës pranverë-verë 2022! Tani, ndërkohë që mund të vishni ende një bluzë (ose triko të lehtë) ndërsa po lexoni këtë, do të merrni më shumë ide për veshjet gjatë ditëve në vijim.

Pra, duke pasur parasysh këtë, është koha për të gjetur të gjitha stilet, ngjyrat, printimet dhe ato më të mëdha që janë vendosur të dominojnë sezonin në vijim. Jo vetëm që kontrollimi i tendencave më të mëdha tani do t’ju bëjë të dukeni super kur bëni blerje me bashkëshortët tuaj, por gjithashtu do të jeni të vetëdijshëm se çfarë të kërkoni.

Më poshtë, bazuar edhe në sfilatat e Nju Jorkut, Londrës, Parisit dhe Milanos për t’ju sjellë një përmbledhje të kuruar të tendencave të vetme që duhet të dini këtë sezon. Diçka për të mbajtur mend është se ka gjithmonë një pjesë të vogël të tendencave më të vogla mikro me të cilat mund të dëshironi të eksperimentoni në gjysmë të sezonit, por, për të filluar, ne do të fokusohemi ekskluzivisht në tendencat më të mëdha për vitin 2022. Nga ngjyrat dhe pëlhurat që do të dëshironi në veshjet tuaja deri në detajet e lezetshme që do të filloni t’i shihni kudo, këtu janë zgjedhjet kryesore që duhet të bëni.

1. Veshje me të prera
2. Ngjyra Lime
3. Minifundet
4. Ngjyra rozë
5. Veshje me rripa pas qafës
6. Crop-Top
7. Kostumet
8. Puplat
9. Ngjyra e verdhë e lehtë
10. Fustanet ose fundet me pala