Celebrities Gossip Showbiz

Nuk do ta besoni me çfarë është veshur Angelina Jolie në aeroport…

Ajo është duke e shfrytëzuar sa më shumë kohën e saj në Evropë ndërsa po punon për filmin e saj të ri. Dhe Angelina Jolie dukej në humor të mirë pasi u shfaq në një udhëtim të shpejtë në Angli, me nënën e gjashtë fëmijëve të parë duke dalë nga aeroporti Heathrow i Londrës të enjten.

Aktores iu bashkua djali i saj 18-vjeçar Pax në shëtitje, me çiftin me veshje të stilistëve teksa po përgatiteshin të hipnin për fluturimin e tyre. Duke u siguruar se do të ishte rehat në aeroplanin e saj, Angelina veshi një kostum pizhame ngjyrë kafe çokollatë të cilën e shoqëroi me sandale Valentino prej 540 paundësh.

Jolie kishte aksesorë me një palë nuanca aviatorësh me detaje ari. Pax dukej i lezetshëm pranë saj teksa bashkoi një këmishë Dior me xhinse. Ai nuk u pa me vëllezërit dhe motrat e tij, Maddox, Zahara, Shiloh dhe binjakët Vivienne dhe Knox, të cilët kanë qenë gjithashtu duke e shoqëruar Angelina-n në udhëtimin e saj evropian javët e fundit.

Kujtojmë se Brad Pitt ka filluar sërish takimet romantike gjashtë vite pasi u nda nga Angelina Jolie. Aktori 58-vjeçar është takuar me një grua të re, por nuk është në një lidhje ‘serioze’, tha një burim për People të mërkurën.