Celebrities Gossip Showbiz

Nuk do ta besoni sa mesazhe të palexuara ka Kylie Jenner në telefonin e saj!

Kylie Jenner me sa duket nuk është nga ata që i kthejnë mesazhet me tekst në kohën e duhur, siç u zbulua në episodin e kësaj jave të The Kardashians. E gjithë familja ishte në qytetin e Nju Jorkut, duke marrë pjesë në Met Gala të gjithë së bashku si familje për herë të parë në fund të episodit, të titulluar “I Never Thought I’d See The Day.”

Shumë nga motrat Kardashian-Jenner në fund zbritën në dhomën e Kylie Jenner për të parë pamjen e saj në Met, kur Kim zbuloi se Kylie kishte 1600 mesazhe të palexuara. Kim ishte në mes të lyerjes së flokëve në bjonde si Marilyn Monroe kur vizitoi Kylie. Kylie përpiqet të vendosë nëse vesh një bluzë të tejdukshme mbi fustan, pasi Kylie thotë se është, “e lezetshme”.

“Më pëlqen të shkoj në Met. Më pëlqen gjithçka për të. Unë zgjodha fustanin e bardhë. Unë jam gati të nderoj Virgil-in dhe punën e tij dhe markën e tij dhe është padyshim një moment shumë i veçantë”, thotë Kylie në rrëfim. Kim hyn me flokët e mbuluar me fletë metalike ndërsa fotografon Kylie duke përdorur telefonin e Kylie-t.

“Kjo është çmenduri. Ne kemi folur gjithmonë për këtë dhe sa kënaqësi do të ishte nëse të gjitha motrat do të shkonin së bashku”, thotë Kim në rrëfim. Kylie shton në rrëfim se janë ende në pritje të verdiktit të gjyqit, ndërsa Kim kontrollon telefonin e Kylie-t dhe vëren diçka.

Telefoni yt më jep një ankth të tillë. 1600 mesazhe me tekst? Nuk mund ta lejoj telefonin tim të kalojë pesë.