Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Jonida dhe Isli na prezantojnë me mendimin kritik të spikerit të lajmeve në Pogradec: “Nuk e mori ta shesi bosi”
S'e Kam me Ty • 18:48 11/06/2021
Emisioni i emisioneve "S'e kam me Ty", ka treguar një mënyrë shumë të veçantë të të dhënurit të lajmeve në një edicion në Pogradec. Përveçse jepen lajmet, ka spikera që kanë dhe mendim kritik. Jonida Aliçkolli Isli Islami Dj Wizzii
Sa shumë talente ka Shqipëria…
S'e Kam me Ty 21:54 29/07/2021
Një mënyrë e thjeshtë për burrat si të veshin takat…
S'e Kam me Ty 21:27 29/07/2021
Njihuni me djaloshin që ka lindur në 2020-ën, është 6 vjeç dhe nuk e di çfarë është ‘origjia’…
S'e Kam me Ty 21:09 29/07/2021
Disa këshilla shumë të vyera nga vjehrrat që mos t’ju rrahë burri!
S'e Kam me Ty 21:00 29/07/2021
Po dhe ti Jonida bëje një çun se të duhet…
S'e Kam me Ty 20:43 29/07/2021
“Mbaje në vesh o fytyrë e ndërtuar me forca vullnetare”, një debat i qetë mes komshinjve
S'e Kam me Ty 20:17 29/07/2021
Ju kishte munguar? Kallashi rikthehet, këtë herë shumë e dashuruar…
S'e Kam me Ty 20:11 29/07/2021
“Eksploroj me shpejtësinë”, ju prezantojmë me audicionet dinjitoze të “Për’Puthen”!
S'e Kam me Ty 20:08 29/07/2021
“Mos bëni vaksinat se do ju vendosin tre 6-at e djallit”, një zbulim nga Alfred Cako!
S'e Kam me Ty 20:04 29/07/2021
“Nuk del pjeshkë po del banane…”
S'e Kam me Ty 14:11 24/07/2021
Po ju a do të merrnit kredi për dasmën tuaj?!
S'e Kam me Ty 14:10 24/07/2021
Alma Çupi tregon historinë me 12 meshkujt lakuriq…
S'e Kam me Ty 19:46 23/07/2021
Zbuloni sozinë e Vali Corleone!
S'e Kam me Ty 19:45 23/07/2021
Po ju a dini spanjollisht?
S'e Kam me Ty 19:44 23/07/2021
Kur babai ngatërron moshën e djemve…
S'e Kam me Ty 19:44 23/07/2021
Selami Janisheri shpreh bindjen se zgjedhjet do të përsëriten!
S'e Kam me Ty 19:43 23/07/2021
Henri Çili dhe Andi Bushati debatojnë “ashpër” por me qetësi…
S'e Kam me Ty 19:42 23/07/2021
I kujt është fëmija si përfundim?!
S'e Kam me Ty 19:40 23/07/2021
Besnikja akuzohet për tradhëti…
S'e Kam me Ty 19:33 16/07/2021
Kujtim Gjuzi: “Qytetarët më thanë që sapo hyra në autobus u ndez kondicioneri…”
S'e Kam me Ty 19:32 16/07/2021
“Për’puthen” nis audicionet, një i virgjër aplikon të bëhet pjesë e programit!
S'e Kam me Ty 19:32 16/07/2021
Sonida dhe Genardi vijnë edhe si këngëtarë me një performancë të shkëlqyer!
S'e Kam me Ty 19:31 16/07/2021
A e kanë provuar shqiptarët “one-night stand”?!
S'e Kam me Ty 19:30 16/07/2021
Mbajeni pak veten se u bënë të gjithë këngëtarë…
S'e Kam me Ty 19:12 16/07/2021
“Rroga ime është e imja, e partnerit e jona…” Rroftë barazia gjinore!
S'e Kam me Ty 19:04 16/07/2021
“S’e ndihmoj nusen, jam gangster”, përgjigjet e burrave shqiptarë kur pyeten për punët e shtëpisë…
S'e Kam me Ty 18:40 16/07/2021
Ana Lleshi ‘akuzon’ Bledi Manen për “mastrubim”!
S'e Kam me Ty 18:20 16/07/2021
Një talent ‘TikTok-u’ si në muzikë ashtu edhe në performancë!
S'e Kam me Ty 18:52 09/07/2021
Çmimet në Jug janë shumë të larta dhe duhet të ulen apo nuk duhet të shkojmë ne se janë të larta?
S'e Kam me Ty 18:36 09/07/2021
Debati me sharje nga ‘robët’ në “It’s My Love”!
S'e Kam me Ty 18:22 09/07/2021
Një barcaletë “shumë humoristike” nga Robert Berisha, filma për të rritur apo futboll?
S'e Kam me Ty 18:13 09/07/2021
Sindi dhe Erjola në një debat me “paraloqe”!
S'e Kam me Ty 18:00 09/07/2021
Gazetari hutohet nga turistja e huaj…
S'e Kam me Ty 17:09 09/07/2021
Pse shkronja “M” është mitra e alfabetit?
S'e Kam me Ty 17:08 09/07/2021
Fansat e çmendur të “Për’puthen”!
S'e Kam me Ty 17:07 09/07/2021
Paska një zgjidhje si të shpëtojmë nga kontrolli nga çipat…
S'e Kam me Ty 17:06 09/07/2021
Jonidës i komplimentojnë bashkëshortin: “Burrin e ke ç’të hash mish, kurse ti je…”
S'e Kam me Ty 20:02 02/07/2021
“Kameramanin ma kërkuan tek filmat erotikë”, mbyllja artistike e emisionit më të bukur të dashurisë!
S'e Kam me Ty 19:38 02/07/2021
Fjalë të rënda e goditje në “Për’puthen +40″!
S'e Kam me Ty 19:31 02/07/2021