Celebrities Gossip Showbiz

Nuk është asnjëri nga vëllezërit Veshaj, ja kush është shoku më i mirë i Elgit Dodës!

Elgit Doda është një nga këngëtarët dhe producentët më të njohur të momentit. Klea Huta dhe Elgit Doda janë një nga çiftet më të dashura për publikun shqiptar dhe vitin që lamë pas u bënë prindër për herë të parë të vogëlushit Krid. Edhe pse shumë vite me njëri-tjetrin dhe prindër të një fëmije, së fundmi Elgiti vendosi t’i propozojë për herë të parë për martesë partneres së tij të zemrës në festën e ditëlindjes së djalit të tyre.

Këngëtari nuk poston shpesh foto me familjen e tij, ama sot si një ditë e diel dhe si të gjithë duket se edhe Elgiti po ia kushton familjes dhe djalit të tij. Vetëm pak më parë artisti ka postuar një foto me djalin e tij Krid dhe na ka treguar se përveç se bab e bir janë edhe shumë shokë.

Ka babi një shokë

Së fundmi Elgiti ka publikuar këngën e tij të re, e cila titullohet “Unë dhe ti”. Shumë prej artistëve e kanë suportuar këtë projekt të tij, duke e publikuar në rrjetet e tyre sociale dhe një ndër ta ka qenë edhe Alban Skënderaj. Ama në postimin e tij vihet re edhe një ‘thumb’ për Elgitin në lidhje me titullin e këngës, pasi duket se e ka kopjuar nga një këngë shumë e njohur e Alban Skënderaj publikuar 6 vjet më parë, e cila titullohet gjithashtu “Unë dhe ti”.