Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

Nuk ka shpresë për Kanye West, ja çfarë zbulon ekspertja e gjuhës së trupit!

Kanye West mendon se Zoti do ta bashkojë atë dhe Kim Kardashian, por një eksperte e gjuhës së trupit thotë se ai nuk ka asnjë shans. Pavarësisht nga divorci i tyre dhe fakti që Kim po del me Pete Davidson, Kanye ka bërë disa deklarata shumë të guximshme dhe shumë publike se martesa e tyre nuk ka përfunduar ende.

Por ekspertja dhe autorja e gjuhës së trupit, Judi James, mendon se shanset e tij janë shumë të pakta për shkak të zemërimit të fshehtë që Kim fsheh. Dy ish-partnerët u ribashkuan së fundmi për të marrë pjesë në shfaqjen e fundit të stilistit të ndjerë Virgil Abloh për Louis Vuitton në Miami së bashku me vajzën e tyre North. Treshja u fotografuan të ulur së bashku në rreshtin e parë të shfaqjes, me North në mes tyre. Kim ishte e veshur e gjitha në të zeza, duke fshehur sytë poshtë një palë syzesh, pavarësisht se ngjarja në dukje ndodhte gjatë natës.

Kanye vishej në mënyrë shumë të ngjashme, me syze dhe kapele, por shtoi ngjyra në veshjen e tij me xhinse të spërkatura me bojë. North, gjithashtu e veshur me të zeza, mbante një çantë Louis Vuitton teksa ishte ulur mes prindërve të saj. Ish-çifti gjithashtu qëndroi për të pozuar me fëmijën e tyre të madh, me Kanye që i hodhi krahun Kim rreth shpatullave. Ata kanë qëndruar të afërt që nga ndarja e tyre, me Kim që merrte pjesë dhe madje u shfaq në festat e dëgjimit të Kanye për albumin e tij të fundit “Donda”. Por a kanë ndryshuar gjërat tani që Kim ka ecur përpara dhe Kanye po bën shfaqje shumë publike për ta rifituar atë?

Ja si u shpreh Judi për ribashkimin e tyre…

Edhe pse Kanye mund të shpresojë vërtet që ulëset në rreshtin e parë të “Vuitton”, apo Zoti, apo edhe një ndryshim sizmik në oraret e takimeve të Pete Davidson do ta sjellin atë dhe Kim përsëri bashkë, është më pak e qartë nga gjuha e trupit që Kim dërgon një mesazh të tillë.

Kanye është një burrë i njohur për shprehjet e tij të padepërtueshme të fytyrës, por ai krah rreth shpatullës së Kim duket si një gjest publik jashtëzakonisht i dashur për një njësi familjare që përfshin shumë ish-gruan e tij.

Përgjigja e Kim është të mbështetet në pozë, por gjesti i dorës së saj është mjaft i pazakontë. Dora e saj midis bustit të tyre është ngritur në formë grushti, gjë që sinjalizon tension apo edhe zemërim më shumë sesa dashuri dhe harmoni.

Kur ata ulen në rreshtin e parë, Kim merr një pozë të asaj që duket si e ftohtë elegante. Me krahët e kryqëzuar nëpër prehër dhe buzët e saj të shtrënguara disi, qëndrimi i saj drejt e bëjnë të duket mjaft e izoluar.