Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Botë e Çuditshme Celebrities Gossip

“Nuk më beson askush që ekzistoj vërtet”/Rrëfehet për herë të parë sozia e Brad Pitt!

Një person i ngjashëm me yllin e Hollivudit, Brad Pitt ka zbuluar se si është të ngjash me të, duke përfshirë dhe pjesën se sa i dëshiruar është nga gratë. Nathan Meads, 35 vjeç, jeton në Oksford, ku ai kombinon punën e tij si një punonjës i tokës me të qenit një ‘imitues’ me kohë të pjesshme i Brad Pitt.

Babai i dy fëmijëve, i divorcuar, filloi ta merrte seriozisht këtë pjesë 3 vite më parë, pasi u tha në mënyrë të përsëritur se ai ka një ngjashmëri të çuditshme me aktorin e famshëm. Falë pamjes pothuajse identike, Nathan tani nxjerr një pjesë të mirë të parave nga fytyra e tij dhe ka dalë në festa me persona të famshëm, përfshirë Rio Ferdinand dhe Ricky Hatton.

Miqtë e mi filluan të më flisnin për ngjashmërinë time me Brad Pitt kur isha 20-vjeç. Për 10 vjet të gjithë e kanë vënë në dukje këtë aspekt. Unë kurrë nuk kam bërë asgjë për t’u dukur si ai. Me kalimin e kohës, kjo ngjashmëri është bërë gjithmonë diçka më e natyrshme.

Pavarësisht se kjo ngjashmëri e ka bërë atë të njihet në rrjetet sociale, ai shprehet se ky fakt e ka bërë jetën e tij shumë problematike.

Ka shumë gra që e kalojnë ditën duke më shkruar ose duke më telefonuar me video në Instagram sepse nuk besojnë se mund të ekzistoj vërtet. Disa besojnë se po mashtroj dhe se llogaria është e rreme.

Nathan gjithashtu ka marrë pjesë në disa sfilata të modës në Londër, ku ai u njoh me supermodele dhe yje. Në një rast të veçantë, ai ishte ftuar në restorantin Rosso të Rio Ferdinand. Nathan tha:

Rio më futi në listën e të ftuarve specialë. Sapo hyra brenda, Jason Grimshaw bërtiti ‘o Zot, është Brad Pitt’ dhe të gjithë u kthyen dhe filluan të më kërkojnë fotografi.