Celebrities Gossip Showbiz

Olivia Wilde promovon albumin e ri të të dashurit Harry Styles!

E dashura e Harry Styles, Olivia Wilde, ka dhënë vulën e saj të miratimit për albumin më të ri të yllit britanik të popit. Albumi i shumëpritur, “Harry’s House”, doli të premten, më 20 maj, teksa fansat nxituan për ta dëgjuar. Duke përdorur InstagramStory, aktorja Olivia postoi një copëz të njërës prej këngëve, “Music For A Sushi Restaurant”, e cila tregonte një grua bjonde duke kërcyer brenda një lokali me tym.

Kjo është kënga e parë në albumin e fundit ku thuhet se ish-konkurrenti i X Factor ka gjetur më në fund zërin e tij pasi ishte solo pas ndarjes së “One Direction”. Duke e ndarë klipin me 4.1 milionë ndjekësit e saj, la të kuptohej se kënga është e preferuara e saj në album. Në seksionin e komenteve një fans tha:

Harry nuk ka bërë kurrë një këngë të keqe.

Harry dhe Olivia kanë qenë në titujt kryesorë muajt e fundit për shkak të romancës së tyre. Dyshja u takua për herë të parë në xhirimet e filmit të saj të ri, “Don’t Worry Darling”, i cili ishte nën regjinë e Olivia.

Aktorja ka dy fëmijë me ish-partnerin e saj, Daisy dhe Otis. Por dyshja janë në lidhje për më shumë se një vit tani dhe miqtë thanë se Harry është plotësisht i dashuruar me 38-vjeçaren dhe planifikon t’i propozojë shumë shpejt.