Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Olsa Muhameti sqaron rivalitetin mes “Për’puthen” dhe “Big Brother Vip”!
Pardon My French • 18:04 13/01/2022
Olsa Muhameti ishte e ftuar në “Pardon My French”, ku nën moderimin e Jonidës ajo foli për “Për’puthen” dhe jo vetëm. Në një intervistë shumë te veçantë, ekskluzivisht për Top Albania Radio, Olsa u shpreh ndër të tjera, për krahasimin që shpeshherë i është bërë “Për’puthen” dhe “Big Brother Vip Albania”. Olsa Muhameti Jonida Aliçkolli Dj Wizii
Mos Elgit Doda sapo na paratha “planin” e Donaldit?!
Pardon My French 18:38 20/01/2022
Jeta e Jonidës mes Tiranës dhe Prishtinës…
Pardon My French 18:38 20/01/2022
Çfarë nuk u pa nga ditëlindja e Bora Zemanit?!
Pardon My French 18:37 20/01/2022
Elgit Doda rrëfen gjithçka mbi projektin muzikor me Donaldin!
Pardon My French 18:33 20/01/2022
Jonida Vokshi tregon prapaskenat e punës në sheshxhirim!
Pardon My French 18:33 20/01/2022
Jonida Vokshi tregon ekskluzivisht për TAR planet për t’u bërë producente!
Pardon My French 18:21 20/01/2022
Olsa Muhameti zbulon gjithçka për programin tuaj të preferuar të dashurisë “Për’puthen”!
Pardon My French 18:10 13/01/2022