Olta Gixhari: “Do e kuptojnë kur të fillojë BB VIP 3 personalitetin tim!”
Pardon My French • 21:39 28/09/2023
E ftuar në emisionin “Pardon My French” ka qenë aktorja e njohur, Olta Gixhari. Ajo ka zbuluar më shumë detaje nga karriera e saj edhe për projektet që ajo do të jetë e angazhuar si filmi “Në Kuadër të Dashurisë” dhe spektakli “Dancing With The Stars” dhe jo vetëm… Jonida Aliçkolli Eno Popi Dj Ankloe
Arbër Çepani zbulon gjithçka mbi ribashkimin e përfolur të Ledrit dhe Sarës!
Pardon My French 16:34 29/06/2024
Diona Fona: “Lotët janë zhdukur, jemi gati për verën”!
Pardon My French 16:32 29/06/2024
Menaxheri harron Bardhin, fokusohet tek Luizi!
Pardon My French 16:29 29/06/2024
“S’ka mo lot” dhe bashkëpunimet surprizë për këtë sezon veror/ Diona Fona zbulon projektet për TAR!
Pardon My French 18:59 27/06/2024
“Është e lehtë për ta kritikuar”/ Gazetari Endi Tufa del në mbrojtje të futbollistit Elseid Hysaj!
Pardon My French 18:42 20/06/2024
“Sikur të luante vetë Sylvinho mirë do ishte”, Endi Tufa zbulon “gabimet” e trajnerit!
Pardon My French 18:40 20/06/2024
Parashikimet e pagabueshme të “Simpson”, arsyeja do ju lërë pa fjalë…
Pardon My French 18:38 20/06/2024