Olti Curri rrëfen të pathënat e sfilatës së Valdrin Sahitit!
Pardon My French • 15:18 19/05/2022
Sfilata që padyshim bëri një bujë shumë të madhe ishte ajo e Valdrin Sahitit dhe më shumë detaje të pazbuluara na i tregon Olti Curri për "Pardon My French". Olti Curri Elona Duro Jonida Aliçkolli Dj Wizii
Jonida dhe Elona kanë një mesazh për të gjithë ata që bullizojnë gratë për format trupore!
Pardon My French 19:02 30/06/2022
Sa rëndësi kanë klikimet për një artist? Ja çfarë thotë Anxhela Peristeri!
Pardon My French 19:01 30/06/2022
Eneda Tarifa tregon lidhjen me Renis Gjokën!
Pardon My French 19:00 30/06/2022
Nilsa Hysi na rrëfen prapaskenat e këngës “Qaj”.
Pardon My French 18:18 30/06/2022
Nga “The Voice of Albania” në ditët e sotme. Nilsa Nysi kujton rrugëtimin e saj në muzikë.
Pardon My French 18:17 30/06/2022
A do të dalë “me humbje” Nilsa nga dasma e saj?!
Pardon My French 18:16 30/06/2022
Nilsa Hysi flet për bashkëpunimin me artistin e huaj, dhe jo vetëm në “Pardon My French”!
Pardon My French 20:33 29/06/2022