Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Olti Curri: “U pagova më pak se 200 euro për këngën fituese të Festivalit…”
Dilema Sociale • 19:25 29/03/2021
Në emisionin "Dilema Sociale", ishin të ftuar në studio opinionisti i njohur, Olti Curri, si dhe në lidhje telenfonike ndodhej Martin Leka. Olti rrëfeu për TAR rreth eksperiencës së tij në muzikë dhe se si ishte të shkruaje tekstin e një kënge fituese. Ndërsa Martini zbuloi disa detaje interesante, se si do të funksionojë festivali i "Eurovizionit" këtë vit. Për më tepër ndiqni intervistën. Olti Curri Martin Leka Eno Popi
Edi Manushi rrëfen si ishte të punoje me Edi Ramën!
Dilema Sociale, Lajmet e fundit 16:11 24/05/2021
Ipeshkvi Dom Gjergj Meta: “Koncepti im për bamirësinë është ndryshe nga ai i Elvis Naçit”
Dilema Sociale 15:31 21/05/2021
Flutura Açka zbulon arsyen e fshirjes së saj nga fotoja me Kadaren!
Dilema Sociale 15:15 17/05/2021
Marsela Çibukaj zbulon arsyen pse u eliminua nga “The Voice of Italy”…
Dilema Sociale 14:07 15/05/2021
Zana Guxholli: “Ishte e qëllimshme nga ana e qeverisë ky sistem taksimi!”
Dilema Sociale 17:49 10/05/2021
“Ja pse do të penalizohen njerëzit nga taksimi i dypunësimit”, flet gazetarja Ornela Liperi
Dilema Sociale 15:25 10/05/2021
Enio Civici: “Nuk është momenti për ta aplikuar sistemin e taksimit të dypunësimit në Shqipëri”
Dilema Sociale 15:24 10/05/2021