Olti Curri zbulon nëse do të rikthehet më në Top Albania Radio!
Top 100 Songs of the Year, Video Podcasts • 22:11 05/01/2021
Iftuar në maratonën e 100 këngëve më të bukura të vitit në “Top Albania Radio”, gazetari i njohur, Olti Curri e nisi duke u shprehur se ndihet mjaft i lumtur që kjo maratonë e riktheu përsëri në ambjentet e radios, aty ku ai ka prezantuar vite me rradhë. E pyetur nga prezantuesja, Jonida Aliçkolli se nëse Olti e sheh të mundshme rikthimin e tij në “Top Albania Radio”, Olti dha këtë përgjigjë:
Ku di Olti shkretë se çfarë do të ndodhi?
Ndërkaq, influencuesi më i ndjekur në rrjetet sociale u pyet edhe për dëshirat e tij për vitin 2021 ku me sportivitet e të qeshura u përgjigj se:
Unë do doja një shtëpi (me letra), të kem nje biznes online, vëmendjen e publikut si dhe ta ndaj publikun që më urren dhe më dashuron. E rëndësishme në fund të ditës është të kem në rregull shëndetin e familjarëve sepse nëse ata nuk janë mirë as unë nuk jam mirë. I sëmuri të sëmur. Ky vit uroj të më mbaj sa më larg njerëzve të këqinj dhe sa më afër njerëzve të mirë.
Olti e mbylli urimin e tij me një urim special për të gjithë stafin e “Top Albania Radio”-s dhe uroi vetëm gjëra të bukura për këdo!
Kultura e të ushqyerit në Shqipëri, çfarë po hamë ne sot?! Dhurata Thanasi flet për TAR!
Live From Tirana 09:57 21/05/2022
“Moving City” sjell në Tiranë artistin me famë botërore Solomun, çfarë të presim nga ky event?!
Live From Tirana 09:53 21/05/2022
Kilda Hysenbegasi për Bora Zemanin: “Dikur e donin tani e shajnë…”
Live From Tirana 09:48 21/05/2022
Niko Komani apo Miranda Dupi? Kiara Tito zbulon kush e kritikon më shumë tek veshjet!
Live From Tirana 09:44 21/05/2022
Nga albumi i ri e deri tek bashkëpunimet me artistët e njohur, Vert zbulon gjithçka!
Live From Tirana 09:41 21/05/2022
Loren Nikaj na njeh më tepër me muzikën techno-elektronike!
Çdo gjë është ashtu si duket 17:48 20/05/2022
Aktivisti dhe poeti Agon Rexhepi shpjegon sloganin e fuqishëm: “Ne jemi familje!”
Çdo gjë është ashtu si duket 17:46 20/05/2022