Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Pardon My French Showbiz

Ori Nebijaj zbulon në Top Albania Radio nëse do të jetë pjesë e televizionit vitin e ardhshëm!

Ditën e sotme në “Pardon My French” ishte e ftuar Ori Nebijaj në një lidhje telefonike. Ajo diskutoi mbi shumë tema interesante, teksa u shpreh edhe për angazhimin e saj në politikë si edhe për rikthimin gjatë kësaj vere të emisionit “Pushime On Top”.

Lidhur me përfshirjen e saj në politikë, duket se Ori e ka marrë mjaft seriozisht. Ajo shprehet se do të vazhdojë të angazhohet me politikën dhe si një profesioniste e vërtetë tregon se kjo gjë nuk do të ndodhë thjesht për dëshirën e saj, por edhe për shkak të atyre që e kanë mbështetur.

Padiskutim që do të vazhdoj me politikën. Tanimë është detyrim, jo thjesht synim. Është një mbështetje shumë e madhe që dua apo nuk dua, unë s’mund ta lë mënjanë. Kur nisi nuk e mendova kaq shumë, por në përfundim pashë sa shumë persona më kishin besuar…

Ori u shpreh edhe lidhur me emisionin “Pushime On Top”. Ajo shpjegon se është një emision i integruar, duke përfshirë moderimin dhe jo vetëm. Ori mendon se ky emision i përshtatet më së miri, teksa ajo nuk është një moderatore e tillë që ka komplekse me pamjen përpara kamerave.

Por si shprehet moderatorja lidhur me kolegun e saj, Flori Gjini? Ajo tregon se “Pushime On Top” nuk do të kishte kuptim pa të. Ndërsa, Isli Islami, një tjetër koleg i saj, ndoshta do të jetë pjesë e emisionit me një intervistë të flaktë, siç u shpreh Ori.

Momenti kulminant i intervistës, ishte sigurisht teksa Ori u pyet nëse do të jetë pjesë e televizionit vitin e ardhshëm. A do ta përfshijë angazhimi në politikë moderatoren tërësisht, apo ajo do të vazhdojë të shfaqet në televizion? Këtë e zbulon vete Ori Nebiaj në “Pardon My French”.

Po, patjetër që do të jem pjesë e televizionit sezonin tjetër!