Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

Orinda na ëmbëlson ditën me fjalët më të bukura për të bijën!

Orinda Huta dhe Turjan Hysko u bekuan për herë të parë me një vajzë në 15 korrik të këtij viti. Ata e pagëzuan vajzën e tyre me emrin Atara dhe tanimë vogëlushja është dashuria më e madhe e çiftit.

Vetëm një javë pas lindjes duket se mami Orinda nuk i reziston dot vajzës së saj, duke i dedikuar fjalët më të ëmbla. Me një postim në llogarinë e saj në Instagram ku ka publikuar një seri fotosh nga festa e mirëseardhjes së Atarës në jetë, prezantuesja i ka shoqëruar me mbishkrimin:

Një javë me ty, një javë mrekulli, e që tani mendoj se koha kalon shpejt. Më vjen për të qarë sa herë të shikoj dhe falenderoj Zotin çdo çast për këtë bekim. Sa shumë jam lutur për ty e do vazhdoj po njësoj gjatë gjithë jetës. Nuk gjej dot fjalët për të përshkruar gjithë dashurinë që kam brenda vetes për ty. ATARA jonë, kurorë e bekuar e dashurisë tonë 14-vjecare.

Jo vetëm Orinda, por as Turi nuk ka rezistuar dot pa treguar vogëlushen e tij në Instagram, teksa shfaqet duke e mbajtur në krahë dhe pa ngurrim ka zbuluar dhe portretin e saj. Ashtu siç vetëm moderatori di, e ka shoqëruar me një mbishkrim shumë ‘funny’, teksa ka përmendur dhe aplikacionin që ka fiksuar të madh e të vogël, TikTok.

Atara lëre TikTok-un, vrap gjumë tani! 

Epo, duket se Atara nuk do që prindërit e saj të flejnë, por t’i kushtojnë gjithë vëmendjen vetëm asaj!