Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Love & Sex

Padyshim që Zendaya dhe Tom Holland janë çifti më i bukur!

Tom Holland dhe Zendaya janë dy yje shumë të bukur. Të cilët janë njohur e njëri-tjetrin shumë kohë më parë. Ndoshta edhe për vetë faktin se i lidh një gjë shumë e rëndësishme së bashku. Ata janë të dy aktorë dhe fusha e tyre e përbashkët ndoshta i ka ndihmuar që ata ta çojnë shoqërinë e tyre në një tjetër nivel.

Edhe pse thashethemet se çifti janë bashkë kanë qarkulluar për vite me rradhë. Pas roleve të tyre kryesore në “Spider-Man: Homecoming” të vitit 2017, burimet thanë se ata kishin filluar të frekuentoheshin me njëri-tjetrin. Në ato kohë dyshja qeshi me këto lajme në mediat sociale por që më vonë u kthye në diçka shumë serioze.

Tani ata e kanë bërë të dy lidhjen publike dhe shpesh herë në rrjetet e tyre sociale mund që të postojnë edhe ndonjë foto ku shprehin në mënyrën më unike dashurinë që ata kanë për njëri-tjetrin dhe që mesa duket nuk do të shterojë kurrë.

Por ja cilat janë disa nga fotot e tyre më të bukura që ato kanë së bashku.

1
2
3
4
5
6
7
8