Pakënaqësirat e Grammy 2023/Pse thuhet se Beyonce humbet gjithmonë para një artisti të bardhë?!
Lancio • 16:36 07/02/2023
Ceremonia e 65-të e ndarjes së çmimeve Grammy ishte një natë e veçantë, e mbushur me momente historike. Ngjarja, e cila këtë vit u zhvillua në ‘Crypto.com Arena’ në Los Angeles të Shteteve të Bashkuara të Amerikës nderoi me çmime arritjet më të mëdha të vitit në fushën e muzikës. Por si një event i madh, janë krijuar dhe disa pakënaqësira... Albana Ruçi Roi DJ
Si ka lindur “Isabel”? Martin Pano zbulon gjithçka në Top Albania Radio!
Lancio 21:03 26/09/2023
RVCHET: “Ritmin e muzikës shqiptare ta bëjmë pak ‘RnB’ sepse kanë ngelur të gjithë me tallava..”
Lancio 19:41 21/09/2023
Artisti Genvis Muça zbulon se ka gati një projekt për Luiz Ejllin dhe ja cilën këngë ka zgjedhur…
Lancio 17:21 20/09/2023
E krahasojnë me Xhensila Myrtezaj, reagon Albora: “Mund të jesh e mirë pa i ngjarë Xhensilës…”
Lancio 18:46 15/09/2023
Klani Kardashian-Jenner në qendër të vëmendjes, ja disa fakte rreth tyre!
Lancio 14:14 14/09/2023
Aroilda dhe Aldi Damo tregojnë situatën më të çuditshme që u ka ndodhur në performancë ‘live’!
Lancio 08:04 13/09/2023
A do të jetë artisti Julio Imeri pjesë e “Big Brother Vip Albania 3”?!
Lancio 21:25 09/09/2023