Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Pamjet spektakolare në “Burj Khalifa”, e cila u ndriçua me flamurin shqiptar!
Pardon My French • 19:09 02/12/2021
"Pardon My French" rikthehet me rubrikën "Polici i mirë, polici i keq". Arbër Çepani mban qëndrim për lajmet e kësaj jave, duke u shfaqur disa herë si polici i keq, e disa të tjera si polici i mirë. Arbër Çepani Jonida Aliçkolli Dj Wizii
Olsa Muhameti zbulon gjithçka për programin tuaj të preferuar të dashurisë “Për’puthen”!
Pardon My French 18:10 13/01/2022
A është përputhur Olsa e “Për’puthen”?!
Pardon My French 18:05 13/01/2022
Olsa Muhameti sqaron rivalitetin mes “Për’puthen” dhe “Big Brother Vip”!
Pardon My French 18:04 13/01/2022
Cilat kanë qenë lajmet që kanë tërhequr vëmendjen e shqiptarëve gjatë javës?
Pardon My French 17:58 13/01/2022
Më e lehtë të takosh Olsën apo Edi Ramën?
Pardon My French 17:56 13/01/2022
Plane për fejesë? Alvisa dhe Bashkimi ‘shuajnë’ kureshtjen për TAR!
Pardon My French 18:09 31/12/2021
Ardit Çuni zbulon detaje nga projekti i tij më i ri muzikor, ku pjesë do të jetë edhe Beniada!
Pardon My French 17:48 31/12/2021