Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

Pas deklaratës së tij tronditëse, Kanye West në daljen e parë publike me Kim Kardashian!

Yjet festuan ‘jetën dhe trashëgiminë’ e Virgil Abloh duke marrë pjesë të martën në një prezantim të koleksionit të fundit të stilistit të modës Louis Vuitton në Miami Marine Stadium. Kim Kardashian dhe ish-burri i saj Kanye West, të cilët ishin miq të ngushtë me Abloh, ishin ulur në rreshtin e parë për shfaqjen në pistë me vajzën e tyre 8-vjeçare North.

Ishte dalja e parë e çiftit së bashku që kur West, deklaroi se Zoti do të gjente një mënyrë për ta ribashkuar atë dhe Kim, pas ndarjes së tyre, pasi ai deklaroi se kishte bërë gabime si bashkëshort. Abloh, i cili u nda nga jeta tragjikisht në moshën 41-vjeçare pas një beteje private me një formë të rrallë të kancerit, u shkëput nga posti i drejtorit artistik të meshkujve për Louis Vuitton nga viti 2018 deri në vdekjen e tij.

Koleksioni i pistës Pranverë-Verë 2022 i Virgil u shfaq gjatë prezantimit të homazhit, të titulluar “VIRGIL ISHTE KËTU”, që filloi në orën 17:30 të orës lindore. TMZ zbuloi se shfaqja u hap me fjalë nga Virgil, duke folur për mënyrën sesi ai do t’i inkurajonte të rriturit të krijonin sikur të ishin fëmijë. Pas mbylljes së saj, ekipi i dizajnit të Louis Vuitton ka thënë:

Jeta është aq e shkurtër sa nuk mund të humbisni një ditë duke u shqetësuar për atë që dikush mendon se mund të bëni kundrejt asaj që mund të bëni në të vërtetë!