Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Showbiz

Pas disa përpjekjeve për ta ritakuar, Britney Spears refuzon të takojë nënën e saj! Por pse?!

Mamaja e Britney Spears, Lynne Spears, po shpreson të ritakohet me vajzën e saj në “Ditën e Falenderimeve”. Marrëdhënia e saj me këngëtaren nuk është më si më parë, pasi Britney akuzoi nënën e saj se ishte organizatorja e vërtetë për kujdestarinë e saj 13-vjeçare, në një postim në profilin e saj në Instagram në fillim të këtij muaji.

Lynne mbërriti në Los Angeles këtë javë për të kaluar “Ditën e Falnderimeve” me djalin e saj Bryan, por gjithashtu shpreson të shohë Britney-n. Lynne më herët, është shprehur se ishte e kënaqur që përfundoi çështja e kujdestarisë së vajzës së saj.

Megjithatë, përpjekjet e Lynne për të rregulluar marrëdhëniet me të bijën janë të kota, pasi javën e kaluar u raportua se Britney refuzoi ta takonte dhe nuk donte të ribashkohej me nënën e saj. Gjithashtu thuhet se këngëtarja ia kishte mohuar Lynne hyrjen në shtëpinë e saj, disa javë para se të përfundonte kujdestaria e saj nga një gjykatës. Në postimin e saj, ajo u shpreh se:

Babai im nuk është aq i zgjuar sa të mendojë ndonjëherë për një konservator. Ti e di saktësisht se çfarë ke bërë.

Ndërkohë, një burim u shpreh për “PageSix” se, disa javë para përfundimit të konservatorit, Lynne fluturoi për në Los Angeles për t’u përpjekur të ritakohej me Britney. Duket se këngëtarja është shumë e zemëruar me nënë e saj, pasi kur Lynne u përpoq për disa ditë rresht që ta takonte në shtëpinë e saj, Britney nuk e lejoi të hynte në shtëpi. Këngëtarja gjithashtu shkoi:

Babai im mund të ketë filluar kujdestarinë 13 vjet më parë por ajo që njerëzit nuk e dinë është se nëna ime është ajo që i dha atij idenë. Nuk do t’i kthej kurrë ato vite. Ajo më shkatërroi fshehurazi jetën. Gjykoni si të doni ju.

Rikujtojmë se, së fundmi, këngëtarja e njohur dhe shumë e diskutuar kohët e fundit Britney Spears ka “sulmuar” yllin e muzikës pop, Christina Aguilera në Instagram duke e barazuar heshtjen e saj në luftën për kujdestarinë e Spears njësoj me gënjeshtrën.

Gjithashtu, Britney Spears, tashmë po mendon të ketë një fëmijë tjetër vetëm disa ditë pasi gjykata dha vendimin përfundimtar mbi kujdestarinë e saj. Këngëtarja 39-vjeçare, e cila ka dy djem Jayden James 15 vjeç dhe Sean Preston 16 vjeç me ish-bashkëshortin e saj Kevin Federline, së fundmi ka publikuar një fotografi në profilin e saj në Instagram, të një vajze të vogël që qëndronte në majë të gishtave pranë nënës së saj.