Pas djegies së pallatit në Tiranë, Avni Ponari:”Njerëzit mendojnë se pallatet nuk digjen por…”
PASÓ • 19:39 16/09/2023
Tani është kthyer në traditë që çdo të premte emisioni sportiv "Pasó" të ndiqet nga të gjithë fanatikët e sportit ku temat e fundit dhe mjaft interesante trajtohen nga ekspertë të fushës. Glenti Nallbani Lorenc Jemini Avni Ponari Ylli Aga
Inteligjenca artificiale, ChatGPT zbulon formacionin “perfekt” në të gjithë historinë e futbollit!
PASÓ 18:11 23/09/2023
Kristjan Asllani dhe aktivizimi i tij në ekipin e Interit pas ndeshjes me Real Sociedad!
PASÓ 18:09 23/09/2023
“3 minuta histori”/22 shtator 1985, 38 vite më parë Tirana mund Partizanin 7-3!
PASÓ 18:06 23/09/2023
Avni Ponari: ”Në Tropojë, një kampionat midis 6 ekipeve të basketbollit…”
PASÓ 18:04 23/09/2023
Ernest Muçi një fenomen, sa duhet të aktivizohet ai tek Kombëtarja jonë?!
PASÓ 18:02 23/09/2023
Erzeni surprizon Tiranën/Kampionat me formulë ndryshe dhe rezultatet e papritura do i shohim shpesh…
PASÓ 18:00 23/09/2023
Tirana mundet nga Erzeni, Muhamed Veliu: “Fitore me vlera të dyfishta…”
PASÓ 17:59 23/09/2023