Celebrities Gossip Showbiz

Pas ngjarjeve të ndodhura së fundmi reperja e njohur i del në mbrojtje Cara Delevingne!

Të dielën modelja e njohur Cara Delevingne mori vëmendjen e të gjithëve në shfaqjen e “Billboard Music Awards 2022” me sjelljen e saj pak të çuditshme si në tapetin e kuq ashtu edhe gjatë ceremonisë aktuale të ndarjes së çmimeve.

Ndërsa videot e BBMA morën një vëmendje të shtuar në internet, njerëzit filluan të shpërndanin klipe më të vjetra të Cara-s që sillej në mënyrë të ngjashme në ngjarjet e kaluara. Në fillim të këtij muaji, Cara u pa duke u përkulur për të puthur Meganin në një festë pas Met Gala, ndërkohë që Megan vendosi duart mbi supet e Cara-s dhe e shtyu butësisht atë si përgjigje. Në një tjetër video, Cara u pa duke dalë në skenë dhe duke rrëmbyer mikrofonin nga Azealia ndërsa ishte në mes të performancës së këngës së saj “212”.

Por Azealia tani ka dalë në mbrojtje të Cara-s pasi ajo pretendoi se modelja ishte në të vërtetë tepër e vetmuar dhe viktimë e “miqësive të rreme” dhe “xhelozisë intensive”, kryesisht nga motra e saj më e madhe, Poppy Delevingne.

Cara nuk ka një obsesion me gratë me ngjyrë. Është ajo shoqëria e sipërme angleze, plot vajza  të rreme dhe xheloze, të cilat kurrë nuk ishin aq karizmatike sa ajo, që krijonte miqësi të rreme, u përpoqën ta sabotonin në çdo mënyrë që ajo lëvizte dhe xhelozia jashtëzakonisht e fortë e motrës së saj më të madhe Poppy që gjithmonë e bënte Carën të ndihej e trishtuar dhe e vetmuar. Poppy gjithmonë thoshte gjëra të çmendura dhe pakuptim teksa i tregonte biznesin e Carës njerëzve në industri dhe gjithmonë e kujtoj Cara-n duke udhëtuar fjalë për fjalë në botë krejtësisht e vetme për 4 vjet.

Të shumtë kanë qenë fansat të cilët e kanë akuzuar modelen por edhe shumë të tjerë i kanë dalë në mbrojtje si në rastin e Azealia-s!