Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

Pas Oriolës edhe Kleoniki! Modelja publikoi foto nudo dhe na la të gjithëve pa fjalë

Ditën e djeshme, modelja shqiptare shumë e njohur për publikun Oriola Marashi publikoi disa fotografi në rrjete sociale ku u shfaq vetëm me një palë të brendshme në pjesën e poshtme dhe asgjë lart për t’i mbuluar dekoltenë.

Pas karuselit të fotove topless të Oriolës, një tjetër modele shumë e njohur na la pa fjalë. Bëhet fjalë për Kleoniki Delijorgjin, e cila ka postuar dy fotografi ku shfaqet tërësisht nudo e shtrirë në mes të shkretëtirës së Saharasë. Teksa i ka shoqëruar këto foto artistike me një mbishkrim shumë të veçantë:

Më zhvish frikërat, më lër lakuriq

https://www.instagram.com/p/CTRuWqfM0M1/?utm_source=ig_web_copy_link

Rikujtojmë se, Kleoniki u përfol shumë për një lidhje me Alban Ramosaj, pas pjesëmarrjes si modele në klipin e tij. I ftuar në studion e TAR në mars të këtij viti, këngëtari u shpreh për herë të parë rreth së vërtetës. Ramosaj na bëri me dije se mes tij dhe Kleonikit ka shumë paqe e respekt dhe dashurohen profesionalisht. Ai u shpreh se është përpjekur gjithmonë për t’i qëndruar pranë gjatë karrierës së saj.