Celebrities Gossip Showbiz

Pas ribashkimit të “Spice Girls”, ju prezantojmë me “Spice Boys”!

Ylli i Spice Girls, Emma Bunton, u dha fansave një vështrim të brendshëm të festës luksoze të ditëlindjes së Geri Horner, e cila u mbajt gjatë fundjavës. Këngëtarja, 46 vjeçe, ndau një foto të ëmbël të David Beckham, 47, burrit të saj Jade Jones, 43 vjeç dhe burrit të Gerit, Christian Horner, 48 vjeç, duke shkëlqeyr me kostume në këtë event.

“Dhe djemtë”, shkruhej te postimi i saj, duke shtuar tre emoji me zemër. Emma kishte ripostuar në InstaStory një video që Posh Spice Victoria kishte shpërndarë, duke i treguar ato duke u përqafuar në festë ndërsa kujtonin kohën e tyre në grupin ikonik të vajzave.

Victoria, Mel C dhe Emma u ribashkuan në festimin e 50-vjetorit të Gerit të shtunën mbrëma. Megjithatë, Mel B, 47 vjeç, mungonte dukshëm. Dizajnerja e modës Victoria, 48 vjeç, ndau një moment të ëmbël me Emën teksa ata përqafoheshin dhe dëgjonin këngën e tyre hit Wannabe përpara se të dilnin në pistën e kërcimit me anëtarët e tjerë të grupit.

Posh Spice dukej e pabesueshme me një fustan të zi pa kurriz mëndafshi me një model elegant me lule, ndërsa mbante aksesorë me bizhuteri verbuese diamanti. Victoria zgjodhi një gamë grimi të bronztë që theksonte tiparet e saj natyrale, ndërsa i ktheu flokët e saj brune në një topuz.