Celebrities Gossip Showbiz

Pas rrëfimit të saj prekës, Hailey Bieber shkëlqen në rrugët e Nju Jorkut!

Ajo kohët e fundit zbuloi se kishte një kist ovarian që ishte sa një mollë. Dhe të hënën, Hailey Bieber u pa duke dalë me bashkëshortin Justin Bieber në Nju Jork. Hailey, 26 vjeç, dukej elegante me një bluzë gri me xhinse dhe një pallto, duke shtuar një çantë dore Bottega Veneta.

Hailey veshi xhinse blu të errët, duke shtuar çizme të zeza dhe një rrip koordinues. Ajo shtoi një shtresë gri të sipërme mbi një bluzë të bardhë, duke qëndruar e ngrohtë në një pallto deri në kyçin e këmbës. Ajo shtoi një palë vathë floriri, duke shtuar syze dielli me kornizë të vogla për të rrumbullakosur look-un e saj elegant.

Bukuroshja i mbante flokët e saj brune në një topuz elegant të ndarë në qendër me vetëm një prekje grimi për të theksuar pamjen e saj mahnitëse. Dyshja morën kafe gjatë një shëtitjeje së bashku në Big Apple. Justin, 28 vjeç, veshi një xhup të bardhë me kapuç, duke shtuar pantallona gri dhe atlete të bardha.

Më vonë ai doli me një xhaketë me një kapele bejsbolli, duke zgjedhur një palë atlete të ndryshme. Javën e kaluar, Hailey ndau një foto të saj të barkut të zhveshur, duke zbuluar se ajo ka një kist sa ‘madhësia e një molle’ në vezoret e saj.