Celebrities Gossip Showbiz

Pas skandalit me video-n ku një burrë i prekte gjoksin, reagon Enca dhe nuk është aspak ashtu siç e prisnim!

Enca është një artiste shumë e suksesshme e showbiz-it tonë dhe nuk mund ta mohojmë se është tepër e pëlqyer nga publiku. Këngët e saj brenda pak ditësh nga publikimi numërojnë miliona klikime duke e bërë këngëtaren shumë të klikuar. Bukuroshja shpesh ndan me ndjekësit e saj plot momente nga jeta e saj personale dhe kjo e bën atë tepër aktive në rrjete sociale.

Së fundmi bukuroshja ka ‘trazuar rrjetin’ me videon e fundit që ka qarkulluar. Në video këngëtarja shfaqet e zhveshur në pjesën e sipërme, ku duket prania e një djali misterioz, i cili i mbulon gjoksin me duar, të cilat mund të konsiderohen pamje +18. Kjo video është bërë virale kudo në rrjete sociale, por jeni kuriozë të dini përgjigjen e artistes?

Pak më parë me anë të disa postimeve, bukuroshja na ka ‘dhuruar disa karamele’, pra disa foto shumë provokuese dhe për ato më erotiket ka ftuar ndjekësit e saj të abonohen në kanalin e saj ‘Only Fans’.

Epo, mesa duket Enca nuk e vret mendjen fare për atë video dhe vazhdon njësoj me provokimet e saj në rrjete sociale.

Kam disa karamele që nuk i keni parë për ju. Karamele syri. Karamele goje. Nëse doni të shihni disa fotografi të tjera, të cilat janë shumë të zjarrta për Instagram klikoni linkun.

Prej disa kohësh këngëtarja bukuroshe e ekraneve shqiptare Enca Haxhia është përmendur nga portalet për skandalin e publikuar ‘Dubai Porta Potty’. E ftuar në emisionin “Goca dhe Gra” në Top Channel artistja ka reaguar duke treguar shumëçka. Sipas Encës nuk është nevoja të shkosh në Dubai për t’u bërë eskortë.