Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Pas video-s ku imitonin Fifin, Erisa & Luixhino zbulojnë ofendimet që morën në rrjete sociale!
Pardon My French • 12:51 03/12/2021
Nëse ka një gjë që nuk i mungoi këtij episodi të “Pardon My French” janë të qeshurat. Me të ftuar pa filtra dhe shumë ‘funny’, në prezantimin e Jonida Aliçkollit dhe Arbër Çepanin si bashkëprezantues mund të themi me plot gojë se çfarë nuk u tha. Jonida Aliçkolli Erisa Govaçi Luixhino Hala Dj Wizii
Mos Elgit Doda sapo na paratha “planin” e Donaldit?!
Pardon My French 18:38 20/01/2022
Jeta e Jonidës mes Tiranës dhe Prishtinës…
Pardon My French 18:38 20/01/2022
Çfarë nuk u pa nga ditëlindja e Bora Zemanit?!
Pardon My French 18:37 20/01/2022
Elgit Doda rrëfen gjithçka mbi projektin muzikor me Donaldin!
Pardon My French 18:33 20/01/2022
Jonida Vokshi tregon prapaskenat e punës në sheshxhirim!
Pardon My French 18:33 20/01/2022
Jonida Vokshi tregon ekskluzivisht për TAR planet për t’u bërë producente!
Pardon My French 18:21 20/01/2022
Olsa Muhameti zbulon gjithçka për programin tuaj të preferuar të dashurisë “Për’puthen”!
Pardon My French 18:10 13/01/2022