Celebrities Gossip Showbiz

Pasi fshiu profilin e saj, Britney Spears rikthehet në Instagram!

Britney Spears është kthyer në Instagram një javë pasi ngjalli shqetësime duke fshirë në mënyrë misterioze llogarinë e saj menjëherë pas martesës me Sam Asghari.

Është e sigurt të thuhet se fansat e saj ishin të lumtur që e panë atë përsëri në faqen e mediave sociale. Shumë veta iu drejtuan seksionit të komenteve të postimit të saj për të përshëndetur me “mbretëresha u kthye”, ndërsa të tjerët u përgjigjën me emoji me zemër dashurie.

Ylli i popit ngarkoi një foto në atë që duket të jetë pishina e saj e re pasi ajo njoftoi se ishte zhvendosur në një shtëpi të re. Ajo dukej mahnitëse teksa pozoi me bikini blu dhe rozë me të verdha dhe rozë dhe e kompletoi pamjen me një palë syze dielli teksa qëndronte në ujë.

Ajo ka treguar edhe flokët e saj më të shkurtër bjonde për kamerën. Në një klip, Sam shihet duke u zhytur në pishinë dhe duke pretenduar sikur po mbytet ndërsa qeni i tyre shikon. Brit u shpjegoi 41.6 milionë ndjekësve të saj se ajo dhe Sam nuk do të kishin ende muajin e mjaltit pasi ata ishin të zënë me zhvendosjen e shtëpisë.