Pasó – Euro 2024, 10 Korrik/ Spanja e rekordeve pret finalistin e dytë!
Pasó – Euro 2024 • 16:51 10/07/2024
Pas një sezoni super të suksesshëm në Top Albania Radio gjatë muajve Qershor – Korrik ‘Pasó’ vjen me një mbulim 360* të Kampionatit Europian të futbollit me “Paso Euro 2024”. Me analiza, informacione, të ftuar specialistë të futbollit, personazhe VIP dhe tifozë, lidhje direkte me qytetet ku luhen ndjeshjet, si edhe situata gazmore për të përcjellë një atosmferë energjike në radio dhe për të vazhduar traditën e informacionit sportiv live në valët e radios më të dëgjuar shqiptare në botë.
Pasó 13 Korrik. Finalja e madhe Spanjë-Angli, analiza, histori dhe favoriti!
Pasó – Euro 2024 18:43 13/07/2024
Pasó 12 Korrik. Duelet e finales Angli-Spanjë dhe premtimi i kapitenit Rice!
Pasó – Euro 2024 17:55 12/07/2024
Pasó 11 Korrik. Spanjë-Angli, finalja mbretërore!
Pasó – Euro 2024 14:07 11/07/2024
Pasó – Euro 2024, 10 Korrik/ Spanja e rekordeve pret finalistin e dytë!
Pasó – Euro 2024 16:51 10/07/2024
Pasó – Euro 2024, 9 Korrik. Spanjë-Francë, sulmi apo mbrojtja? Kush shkon në finale?
Pasó – Euro 2024 16:33 09/07/2024
Pasó – Euro 2024, 8 Korrik/ “4 Fantastikët” e Europianit!
Pasó – Euro 2024 21:27 08/07/2024
Pasó – Euro 2024, 6 Korrik/ Gjermanët sulmojnë arbitrin, Pepe qan me Ronaldon!
Pasó – Euro 2024 17:10 06/07/2024