Pasó Mondial 22 Nëntor. Argjentina komplikon kualifikimin.
Pasó Mondial • 10:43 23/11/2022
Pas një sezoni super të suksesshëm në Pasó Euro 2020, Top Albania Radio vjen me një mbulim 360° të Kampionatit Botëror të Futbollit Katar 2022. Me analiza, informacione, të ftuar specialistë të futbollit, personazhe VIP dhe tifozë, si edhe situata gazmore për të përcjellë një atmosferë energjike në radio dhe për të vazhduar traditën e informacionit sportiv live në valët e radios më të dëgjuar shqiptare në botë. Glenti Nallbani Blerti Hajdari Lorenc Jemini Arjan Peço
Pasó Mondial/ Ndizet debati Zvicër-Serbi. Bisedë me Erbim Fagun nga Amsterdam.
Pasó Mondial 19:05 03/12/2022
Pasó Mondial. Një arbitre grua në Botërorin e Katarit…
Pasó Mondial 17:13 01/12/2022
Elvi Sharra: “Tifozët gjermanë për ndeshjen e sotme janë sa të emocionuar aq dhe të zhgënjyer!”
Pasó Mondial 17:12 01/12/2022
Pasó Mondial. Messi apo Levandovski? Ronaldo joshet nga miliardat arabe!
Pasó Mondial 17:56 30/11/2022
Pasó Mondial. Numrat e botërorit dhe ndeshja politike mes Iranit dhe SHBA!
Pasó Mondial 11:19 30/11/2022
Serbia në “vetvrasje”, Zvicra merr një shans për kualifikim!
Pasó Mondial 18:41 28/11/2022
Pasó Mondial, Anglia gati e kualifikuar. Intervistë me Bledi Mane dhe Ina Kollçakun!
Pasó Mondial 18:49 26/11/2022