Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Pastor Akil Pano: “Kërkesat e komunitetit LGBTIQ i konsideroj akte kriminale!”
Ndryshe • 17:18 23/06/2021
I ftuar në “Ndryshe”, pastor Akil Pano ka treguar opinionin e tij eksluzivisht për TAR rreth ndryshimit të nocionit “nënë”, “baba” në prind 1 dhe prind 2. Pastori ka treguar se në ditët e sotme të jesh ‘gay’ është bërë trend. Akil Pano, gjithashtu ka reaguar dhe ndaj deklaratës së Elton Ilirjanit, një biznesmen që është deklaruar në publik si homoseksual. Ky i fundit është shprehur se do të padisë në Amerikë për homofobi disa figura të njohura televizive, si Ermal Peçi, Julian Deda, Altin Bashën. Salsano Rrapi Adi Pojana Dj Vini Akil Pano
Erion Braçe opinionist në “Big Brother Vip”?!
Ndryshe 19:38 22/09/2021
Dashuri në kohë krismash! “Barcaleta e javës” nga Salsano dhe Adi
Ndryshe 19:22 22/09/2021
Do të pranojë Mariza Ikonomi të këndojë në dasmën e Nadirit nga Vlora?
Ndryshe 19:20 22/09/2021
Më në fund Mariza Ikonomi e hap telefonatën ‘kurth’ të Salsanos dhe Adit!
Ndryshe 18:39 21/07/2021
Telefonata ‘kurth’ në “Ndryshe”, a do të bjerë Megi Pojani pre e kurthit të Salsanos dhe Adit?!
Ndryshe 18:19 21/07/2021
Barcaleta e javës për nivelin e ujit në pishinë!
Ndryshe 17:59 21/07/2021
Frida Krifca, zbulon cili është qarku që merr më shumë para…
Ndryshe 16:52 21/07/2021