Celebrities Gossip Showbiz

Për 1-vjetorin e martesës së tyre, Rudina Dembacaj i dedikon Mark Frrokut disa fjalë romantike!

Me datë 1 tetor të vitit të kaluar, aktorja e njohur dhe shumë e pëlqyer nga publiku Rudina Dembacaj zhvilloi ceremoninë e shumëpritur të dasmës së saj. Bukuroshja u martua me ish-deputetin Mark Frroku. Kujtojmë se vetë ajo vendosi që ta bënte publike lidhjen e saj me anë të një postimi në rrjetin social Instagram në vitin 2020.

E teksa aktorja herë pas here ndan në rrjete sociale momente me partnerin e saj, ditën e sotme çifti festojnë 1-vjetorin e kurorëzimit të dashurisë së tyre në martesë. Për këtë ditë kaq të veçantë, Rudina ka disa fjalë për partnerin e saj.

Të dua! Gëzuar përvjetorin dashuria ime.

Kur dëshiron aktorja të bëhet mama sërish dhe a është në planet e saj? Për këtë pyetje nuk ka munguar një përgjigje shumë e sinqertë si vetë ajo.

Rudina Dembacaj njihet si një nga ato personazhe publike pa komplekse dhe që gjithmonë shprehin atë që mendojnë pa filtra. Aktorja nuk ngurron të ndaj momente nga jeta e saj personale gjithmonë dhe të përgjigjet ‘pa filtra’.