Për çfarë duhet të ketë kujdes Sylvinho, ja mesazhi që i jep Redi Jupi!
PASÓ • 16:37 14/01/2023
Tani është kthyer në traditë që çdo të premte emisioni sportiv "Pasó" të ndiqet nga të gjithë fanatikët e sportit ku temat e fundit dhe mjaft interesante trajtohen, si ajo e ditës së sotme ku në fokus ka qenë trajneri i ri i Kombëtares, Sylvinho. Glenti Nallbani Edi Manushi Lorenc Jemini Redi Jupi Gëzim Sinemati
Edhe pse kishte rezultate pozitive, trajneri i Egnatia-s Shpëtim Duro nuk shpëton nga shkarkimi!
PASÓ 19:15 28/01/2023
Ndeshja finale e basketbollit për Kupën e Shqipërisë që hyn në Guinness sipas Avni Ponarit është…
PASÓ 18:52 28/01/2023
Ja pse Xhuliano Skuka zgjodhi të transferohej tek Metz!
PASÓ 16:01 28/01/2023
Armaldo i “BBV” ‘i zë vendin’ Manushit te ‘Procesi Sportiv’…
PASÓ 16:01 28/01/2023
Real Madrid, humbje turpëruese ndaj Barcelonës/Ancelotti si rrallëherë më i nervozuar se kurrë!
PASÓ 19:47 21/01/2023
Superkupa e Spanjës, ndeshja El Clasico sipas Arjan Peço-s!
PASÓ 19:46 21/01/2023
Ka jetë përtej sportit me Avni Ponarin/Krizë totale tek skudara e Milan-it!
PASÓ 19:45 21/01/2023