Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Gossip Showbiz

Për këtë arsye Shakira nuk do të marrë më këshilla nga vjehrra e saj dhe ne vajzat e kuptojmë shumë mirë!

Këngëtarja e njohur, Shakira nuk do të marrë më këshilla bukuria nga nëna e bashkëshortit të saj, Gerard Pique dhe për këtë ka një arsye mjaft të fortë. Këngëtarja ka ndarë në “British Vogue’s Life in Looks” disa nga momentet e saj më të mira të veshjeve dhe paraqitjes së jashtme.

Ajo nisi me veshjen e një kërcimtareje që e pati veshur në vitin 2000, por më pas rikujtoi publikisht një pamje që nuk i pëlqen aspak. Pasi pa foton e vitit 2012 ku dukej me flokë të shkurtra dhe të drejta, ylli i muzikës latine tha:

E tmerrshme!

Ajo “fajësoi” vjehrrën e saj për modelin e flokëve që kishte atë periudhë.

Ajo më tha:

Pse nuk i pret flokët? Të janë dëmtuar.

“Gabimi më i keq i jetës sime”- tha 44-vjeçarja duke qeshur dhe më pas u kthye nga kamera duke iu drejtuar virtualisht nënës së futbollistit:

Nuk do të marr këshilla bukurie më nga ti.

Rikujtojmë, se Shakira dhe Gerard Pique janë një ndër çiftet më të njohur e të komentuar të showbiz-it, të cilët janë bashkë që prej vitit 2011. Ata bashkëjetojnë dhe janë prindër të dy djemve.