Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

Përgënjeshtrohet thashethemi rreth ndarjes së Fjollës!

Së fundmi nga portali News31 është shpërndarë lajmi se Fjolla Morina dhe Fisnik Syla i kanë dhënë fund martesës së tyre sipas disa burimeve të sigurta.

Ka qenë vetë çifti që me një postim shumë romantik në story ku kanë uruar festën e Bajramit. Fisniku ka postuar i pari foton ku shfaqet me Fjollën më të lumtur se kurrë dhe e ka shoqëruar me mbishkrimin:

Familjarë të dashur, miq dhe dashamirë të nderuar, urime dhe me fat festa e Fiter Bajramit! Nga zemra ju urojmë shëndet, begati dhe harmoni në familjet e juaja! Fisniku dhe Fjolla

Fjolla, gjithashtu e ka ripostuar duke treguar se janë bashkë, duke përgënjeshtruar kështu çdo lajm të pavërtetë.