Celebrities Gossip Showbiz

“Përgjithmonë”, Ilnisa Agolli publikon foton duke u puthur me Meriton Mjekiqin!

Finalja e emisionit më të përfolur shqiptar momentalisht, “Big Brother VIP 3” dhe rrugëtimit të pesë finalistëve u mbajt me 25 Maj në Top Channel. Një reality-show i mbushur me lot, surpriza, dashuri, arritje, çmenduri, por mbi të gjitha transparencë. Edicionin e tretë të “Big Brother Vip”  fituese u shpall Egla Ceno.

Ish-banorja Ilnisa Agolli ka publikuar një fotografi, ku shihet së bashku me partnerin e saj, Meriton Mjekiqin, ku ky i fundit është duke e puthur në faqe.

Përgjithmonë dhë përngaherë”, shkruan Ilnisa bashkngjitur postimit të saj, të cilën e ka shoqëruar gjithashtu edhe me një këngë të Beyonce, “Drunk in Love”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ilnisa Agolli (@ilnisa.agolli)

Në fillim u duk sikur familja e tij nuk e përkrahte në lidhjen e tij me Ilnisën, pasi Rinori nuk pranoi të takonte asnjë banor tjetër të shtëpisë përveç Meritonit, përfshirë këtu edhe Ilnisën. Ai që ka shtuar më shumë aludimet, ishte edhe babait i Meritonit, i cili i ftuar në emisionin “Cherry On Top” me Bora Zemanin, është shprehur gjatë intervistës për lidhjen e djalit të tij se çdo gjë që ka bërë Meritoni e kanë parë në kuadër të lojës.