Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
“Përrallë nga e kaluara” vjen në një formë krejt ndryshe dhe me më shumë humor në TAR Vintage!
Vintage • 12:08 25/07/2021
Për të gjithë të apasionuarit pas filmave të vjetër shqiptarë, Top Albania Radio Vintage ju sjell një projekt krejt ndryshe, një fragment nga filmi "Përrallë nga e kaluara". Një video me më shumë humor se vetë origjinali, e gjithë kjo falë punës së Bendi Mani, Gerta Hetës dhe Bojken Lakos. Një e dielë plot art dhe nota humori vetëm për ju!   Bendi Mani Gerta Heta Bojken Lako
Ky episod kaq humoristik i TAR Vintage, i quajtur “Hajria”, është për të mos u humbur!
Vintage 09:32 19/09/2021
Prefekti i Tiranës, Qazimi, ju mëson se çfarë ndodh nëse nuk ndiqni “Top Albania Radio-n”!
Vintage 17:54 12/09/2021
Cila është kënga e Top Albania Radio-s?! Zbuloni më shumë duke parë videon e TAR Vintage!
Vintage 16:11 05/09/2021
Për të vazhduar historinë e javës së kaluar, TAR Vintage sjell “Sali Protopapa II”, që sigurisht dhe ky episod nuk duhet humbur kurrsesi!
Vintage 17:00 29/08/2021
TAR Vintage këtë herë sjell episodin humoristik “Sali Protopapa” që nuk duhet humbur kurrsesi!
Vintage 12:08 22/08/2021
Video më e re e TAR Vintage titullohet “Prenga në Tiranë”!
Vintage 13:16 15/08/2021
TAR Vintage ju mëson se si të përballeni me një police që po ju vendos gjobë…
Vintage 12:27 08/08/2021