Aktualitet Celebrities

Personazhet e njohur që u solidarizuan me ngjarjen e rëndë në Top Channel…

Personazhet e njohur janë bashkuar duke dënuar sulmin me armë ndaj mjediseve të Top Channel në Mëzez, me një viktimë. Me anë të reagimeve të tyre në rrjete sociale, ata kanë shprehur keqardhjen lidhur me këtë ngjarje kaq të rëndë që na ka lënë të gjithëve pa fjalë.

Olsa Muhameti

Sot nuk është goditur vetëm një media… Sot është goditur Top Channel, shtëpia jo vetëm e jona që punojmë aty çdo ditë, por shtëpia e të gjithë shqiptarëve. Në këtë akt të paprecedentë penal, solidarizohem me të gjithë kolegët. Qëndro fortë Top Channel! Asgjë nuk e lëkund madhështinë dhe forcën tënde.

Donald Veshaj

Shqipëri të kam dh**erë, s’të kuptova asnjëherë.

Elgit Doda

Albanistan

Klea Huta

Nuk e kam menduar kurrë të largohem nga Shqipëria, por së fundmi dua me shpirt që fëmija im të mos rritet në atë vend të kalbur, të prapambetur. Shumë dhembje, ngushëllime familjes të së ndjerit.

Efi Dhedhes

Nuk kam fjalë! Jetë njeriu?! Për çfarë???

Armina Mevlani 

Nevina Shtylla