Pier Noshi, cover “Xhamadani vija vija”, live në Top Albania Radio!
Pardon My French • 16:15 19/05/2022
Live nga studio e Top Albania Radio-s, Pier Noshi sjell një cover të "Xhamadani vija vija". Pier Noshi Jonida Aliçkolli Elona Duro Dj Wizii
Jonida dhe Elona kanë një mesazh për të gjithë ata që bullizojnë gratë për format trupore!
Pardon My French 19:02 30/06/2022
Sa rëndësi kanë klikimet për një artist? Ja çfarë thotë Anxhela Peristeri!
Pardon My French 19:01 30/06/2022
Eneda Tarifa tregon lidhjen me Renis Gjokën!
Pardon My French 19:00 30/06/2022
Nilsa Hysi na rrëfen prapaskenat e këngës “Qaj”.
Pardon My French 18:18 30/06/2022
Nga “The Voice of Albania” në ditët e sotme. Nilsa Nysi kujton rrugëtimin e saj në muzikë.
Pardon My French 18:17 30/06/2022
A do të dalë “me humbje” Nilsa nga dasma e saj?!
Pardon My French 18:16 30/06/2022
Nilsa Hysi flet për bashkëpunimin me artistin e huaj, dhe jo vetëm në “Pardon My French”!
Pardon My French 20:33 29/06/2022