Plane për fejesë? Alvisa dhe Bashkimi ‘shuajnë’ kureshtjen për TAR!
Pardon My French • 18:09 31/12/2021
“Pardon My French” këtë episod padyshim kishte të ftuar dy nga personazhet më të përfolur të momentit, çiftin e diskutuar shumë në median ‘online’, Alvisa dhe Bashkimi. Dyshja dolën së bashku nga programi ikonik “Për’Puthen” dhe padyshim që për ta ka qenë një eksperiencë sa e bukur aq edhe me plot pengesa. Alvisa dhe Bashkimi Jonida Aliçkolli Elona Duro Dj Wizii
Intervista e plotë e Pier Noshi në “Pardon My French”!
Pardon My French 16:19 19/05/2022
Pier Noshi, cover “Bella Ciao”, live në Top Albania Radio!
Pardon My French 16:18 19/05/2022
Pier Noshi, cover “Xhamadani vija vija”, live në Top Albania Radio!
Pardon My French 16:15 19/05/2022
Pier Noshi: “Ronela duhet të kishte fituar Eurovision-in!”
Pardon My French 16:14 19/05/2022
Pier Noshi tregon si është njohur me bashkëshorten nëpërmjet muzikës së tij!
Pardon My French 15:20 19/05/2022
Pier Noshi , cover “Get Lucky” live në Top Albania Radio!
Pardon My French 15:19 19/05/2022
Olti Curri rrëfen të pathënat e sfilatës së Valdrin Sahitit!
Pardon My French 15:18 19/05/2022