Danko Dj – Top 20 Songs of 2021

Që të gjithë, pa përjashtim, kemi nevojë për pak kohë që të relaksohemi dhe të shijojmë apo të kujdesemi për veten tonë. Qoftë kjo nga ana fizike, psikologjike si dhe shpirtërore. Për këtë do të kujdeset një nga Dj më të kërkuar dhe të preferuar të jetës së natës dhe njëkohësisht një nga Dj tanë resident, Danko.

Danko Dj është një djalosh i ri që e nisi karrierën e tij krejt rastësisht duke zbuluar më tej pasionin e tij për muzikën dhe talentin për të miksuar në mënyrën më të bukur. Këtë herë në playlist-ën më të re të Top Albania Radio-s, “Top 20 Songs of 2021”, Danko do të na njohë me këngët më të mira të vitit, që me siguri e themi që do të jenë dhe të preferuarat e juaja. Jo vetëm hite të huaja, por edhe shqiptare, zbuloni përgjedhjen e Danko Dj…

1
Ed Sheeran
Bad Habits
2
NEIKED, Mae Muller, Polo G
Better Days
3
Farruko
Pepas
4
ATB, Topic, A7S
Your Love (9PM)
5
Jovanotti
Il Boom
6
Masked Wolf
Astronaut In The Ocean
7
Becky G
Bella Ciao
8
Camila Cabello
Don't Go Yet
9
Joel Corry x Jax Jones ft. Charlie XCX & Saweetie
Out Out
10
Tiësto & Ava Max
The Motto
11
Fifi
Diell
12
Don Xhoni x Loredana
Gjuj per to
13
Ledri x Gjiko x Lumi B
Ça bone?
14
Butrint Imeri
Kuku
15
Don Xhoni
Trust Me
16
Capital T
Valle
17
Dafina Zeqiri ft Lyrical Son
Llafe Llafe
18
Mozzik x Loredana
Nese Don
19
Elvana Gjata x Yll Limani
E di
20
Butrint Imeri X Kida X Ledri Vula
Dale