Dj Ankloe – Top 20 Songs of 2021

Një ndër të voglat e familjes së madhe të Top Albania Radio-s është Dj jonë i vetëm femër, Dj Ankloe. Kujtojmë se dashuria e saj për muzikën ka filluar në një moshë fare të vogël, ku tashmë ka dy vite që e praktikon profesionin e saj si DeeJay. Ajo ka filluar të bëhet tepër e njohur gjatë jetës së natës në Tiranë, përpos suksesit të saj në radion më të dëgjuar e të dashur kudo.

Dj Ankloe ka përgjedhur 20 projektet muzikore të publikuara këtë vit, të huaja por edhe shqiptare, të cilat sipas saj kanë qenë hit dhe më të mirat ndër të tjera. Zbulojini se çfarë ka zgjedhur Ankloe për ju…

1
Becky Hill & Topic
My Heart Goes (La Di Da)
2
Tiësto & Ava Max
The Motto
3
Ed Sheeran
Bad Habits
4
Charli XCX
Good Ones
5
DJ Snake, Ozuna, Megan Thee Stallion, LISA of BLACKPINK
SG
6
Elton John, Dua Lipa
Cold Heart
7
Camila Cabello
Don't Go Yet
8
Post Malone & The Weeknd
One Right Now
9
Swedish House Mafia ft. Ty Dolla $ign & 070 Shake
Lifetime
10
Ayra Starr
Bloody Samaritan
11
Tierra Whack
Walk The Beat
12
Ronela Hajati ft. Klement
Leje
13
Ray BLK, Stefflon Don
Over You
14
SOFI TUKKER & John Summit
Sun Came Up
15
Michael Gray x James Hurr feat. RoRoe
Jump In
16
Alan Walker x Benjamin Ingrosso
Man On The Moon
17
Clean Bandit & Topic feat. Wes Nelson
Drive
18
Joel Corry x Jax Jones feat. Charli XCX & Saweetie
OUT OUT
19
ELAI
Paranormal
20
J. Balvin, Skrillex
In Da Getto