Dori Dj – Top 50 Songs of 2021

Ai është një ndër Dj-të më të njohur të jetës së natës si dhe ka miksuar krah Dj-it me famë botërore, Tiesto në “Havana Sun Festival”, bëhet fjalë për Dori Dj. Karriera e tij ka nisur në “Top Albania Radio” dhe kurrë nuk është larguar prej saj, por qëndron duke seleksionuar me shumë kujdes muzikën dhe menaxhuar programet e TAR.

Teksa jemi në ditët e fundit të vitit 2021, le të njihemi me disa nga hitet e këtij viti, të cilat sipas Dori Dj, janë ato që e bënë 2021 të ndihet më mirë nën ritmet e muzikës së duhur. Zbuloni 50 këngët më të mira të vitit të përzgjedhura më së miri nga Dori Dj…

1
Masked Wolf
Astronaut In The Ocean
2
Elton John, Dua Lipa
Cold Heart
3
Fedez, Achille Lauro, Orietta Berti
Mille
4
The Kid LAROI, Justin Bieber
Stay
5
Adele
Easy On Me
6
Ed Sheeran
Shivers
7
Dua Lipa
Love Again
8
Drake ft. Future and Young Thug
Way 2 Sexy
9
Bebe Rexha
Sabotage
10
Måneskin
I wanna be your slave
11
Ed Sheeran
Bad Habits
12
ATB, Topic, A7S
Your Love (9PM)
13
The Weeknd & Ariana Grande
Save Your Tears (Remix)
14
Meduza feat. Hozier
Tell It To My Heart
15
Camila Cabello, Myke Towers, Tainy
Oh Na Na
16
Shawn Mendes
Teach Me How To Love
17
Doja Cat
Woman
18
Sangiovanni
Malibu
19
Justin Bieber feat. Daniel Caesar, Giveon
Peaches
20
The Weeknd
Take My Breath
21
GASHI
Sleeping On My Left
22
Marco Mengoni
Cambia Un Uomo
23
Doja Cat feat. SZA
Kiss Me More
24
Maroon 5 ft. Megan Thee Stallion
Beautiful Mistakes
25
Madame, Sfera Ebbasta
Tu mi hai capito
26
Bruno Mars, Anderson .Paak, Silk Sonic
Leave the Door Open
27
Lil Nas X, Jack Harlow
Industry Baby
28
Sophie and the Giants ft. Benny Benassi, Dardust, Astrality
Golden Nights
29
Swedish House Mafia and The Weeknd
Moth To A Flame
30
OneRepublic
Sunshine
31
James Morrison
Who's Gonna Love Me Now?
32
Camila Cabello
Don't Go Yet
33
Tiësto & Ava Max
The Motto
34
Clean Bandit & Topic feat. Wes Nelson
Drive
35
Coldplay X BTS
My Universe
36
Doja Cat, The Weeknd
You Right
37
Oscar Anton
Ophelie
38
Ava Max
EveryTime I Cry
39
Kanye West
Jail
40
Becky Hill & Topic
My Heart Goes (La Di Da)
41
Imagine Dragons
Follow You
42
Bruno Mars, Anderson .Paak, Silk Sonic
Smokin Out The Window
43
Alan Walker x Benjamin Ingrosso
Man On The Moon
44
Post Malone
Only Wanna Be With You
45
OneRepublic
Someday
46
Maroon 5
Lost
47
Elderbrook
Body
48
Stromae
Santé
49
Whitney Houston, Clean Bandit
How Will I Know
50
Ed Sheeran & Elton John
Merry Christmas