Johnny Dj – Gangsta Nation

Johnny (Xhoni Shtylla) ka filluar të eksplorojë në botën e DJ rreth moshës 15-vjeçare. Për herë të parë ai ka debutuar në vitin 2007 në klube të vogla në Tiranë dhe duke kaluar rreth vitit 2009 në të gjitha vendet më ‘in’ të Tiranës dhe jo vetëm.

Johnny u bë pjesë e Top Albania Radio në vitin 2017, me “Strong Nation”. Tashmë nga Johnny Dj mund të dëgjoni “Gangsta Nation” çdo të shtunë prej orës 22:00.

1
Megan Thee Stallion
Thot Shit
2
Migos Feat. Drake
Having Our Way
3
ArrDee
Oliver Twist
4
Polo G ft. The Kid LAROI & Lil Durk
No Return
5
DJ Khaled ft. Cardi B
Big Paper
6
AJ Tracey
Little More Love
7
Lil Nas X
MONTERO (Call Me By Your Name)
8
Polo G
RAPSTAR
9
Drake ft. Rick Ross
Lemon Pepper Freestyle
10
Cardi B
Up
11
Lil Tjay ft. 6LACK
Calling My Phone
12
Sweetie ft. Doja Cat
Best Friend
13
DaBaby
Masterpiece
14
Jack Harlow ft. Big Sean
Way Out
15
Eminem
GNAT
16
Erica Banks ft Travis Scott
Buss It
17
Normani ft Cardi B
Wild Side
18
DaBaby
Red Light Green Light
19
Young Stoner Life, Young Thug, Gunna
Ski
20
Doja Cat & The Weeknd
You Right