Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Film & Tv

Po këtë herë çfarë problemi ka Billie Eilish?!

Këngëtarja e njohur Billie Eilish mesa duket ka vendosur që të ndajë me fansat e saj problemin që ka së fundmi. 19-vjeçarja ka qenë një nga të ftuarat speciale në premirën e filmit më të fundit nga James Bond me titull ‘No Time To Die’, kjo për arsyen se ajo dhe vëllai i saj janë marrë me punimin e këngëve në film siç është dhe ajo po me të njëjtin titull si filmi.

Pavarësisht se premiera ka disa ditë që është mbajtur ajo vendosi që nëpërmjet rrejtit të saj social Instagram nëpërmjet disa postimeve në InstaStory ajo shprehu një pakënaqësi në lidhje me veten e saj. Në fotot e postuara ku ajo ishte me vëllain e saj dhe me aktorin e njohur Daniel Craig vuri në pah se asaj nuk i kishte pëlqyer aspak fotoja që ata kishin shprepur së bashku, ku edhe kishte shkruar se:

Ku janë sytë e mi?

 

Rikujtojmë gjithashtu se Billie Eilish do të performojë si Sally nga ‘The Nightmare Before Christmas’ në koncertin e ardhshëm të Danny Elfman në Los Angeles. Fituesja e çmimeve ‘Grammy’ do të ngjitet në skenë në stadiumin e  ‘Banc of California’ në Los Anxhelos më 29 tetor për të interpretuar Këngën e Sally nga klasiku i ‘stop-motion’-i i vitit 1993.

Vlen për t’u përmendur edhe se ylli i popit u është përgjigjur atyre akuzave bezdisëse që kanë ndjekur prej vitesh tashmë. Në fillim të këtij viti, Eilish publikoi videoklipin e këngës së saj me titull “Lost Cause” ku ajo këndoi në lidhje me temën se sa të tmerrshëm mund të jenë meshkujt ndërsa shijojnë një festë të përgjumur të të gjithë grave. Imazhet ndezën një uragan spekulimeshnë lidhje me seksualitetin e këngëtares.

Eilish nuk ka asnjë detyrim të flasë për seksualitetin e saj, në çfarëdo mënyre që të jetë e mundur.Megjithëse ajo kurrë nuk e trajtoi drejtpërdrejt këtë çështje, ajo e komentoi atë në kopertinën e saj të fundit me ‘Elle Magazine’. 19-vjeçarja thotë se nuk është e kënaqur që publiku të zgjedh vazhdimisht jetën e saj. Eilish po përshtatet me famën dhe tha se ajo as nuk është ndier e sigurt në shtëpinë e saj, veçanërisht pasi adresa e saj u zbulua në internet dhe u mbush me paparacë kudo.