“Po konsumohet një muzikë shumë e keqe…”/Gjergj Kaçinari flet për rikthimin e grupit Rool dhe jo vetëm!
Live From Tirana • 00:02 15/06/2024
I ftuar në “Live From Tirana” ka qenë artisti i talentuar Gjergj Kaçinari. Ai është themelues i grupit rock Rool, i cili është rikthyer sërish projekteve duke publikuar një album së bashku. Dy këngë të grupit Rool janë tashmë dhe në klasifikimin e “The Top List”, “All Star” dhe “Nothing But A Dream”. Gjergji na ka folur më shumë për Rool, por dhe planet e ardhshme të tyre… Jerida Sakaj Gjergj Kaçinari Dj Danko
Armand Peza zbulon shifrën marramendëse që është shpenzuar nga shqiptarët për dasmat!
Live From Tirana 22:39 24/07/2024
Botohet libri “Top Form” nga Lajla Përnaska: “Ne të gjithë jemi unik si organizëm prandaj duhet të…”
Live From Tirana 22:38 24/07/2024
“I kam rrëmbyer rininë…”/Rezar Xhaxhiu flet për partneren e jetës, Laurën dhe etapat e dashurisë!
Live From Tirana 13:05 23/07/2024
Suela Bako zbulon sfidat e të pasurit partnerin koleg, flet për martesën e lumtur me Romir Zallën!
Live From Tirana 15:36 22/07/2024
Artisti i parë që do të çelë “Hemingway Jazz Fest”, Tonino Carotone shpreh emocionet e para!
Live From Tirana 09:39 20/07/2024
Kush fitoi dhe kush humbi ndjekës në Instagram? Vazhdon ‘gara’ mes ish-banorëve të BBV3!
Live From Tirana 09:39 20/07/2024
Kastro Zizo: “Disa antivlera nuk duhet të jenë në qarkullim, mos nxirrni paçavure në televizon…”
Live From Tirana 16:45 18/07/2024